Firmast

Scarpio OÜ

on asutatud 2000. a. Aktiivset majandustegevust alustas ettevõte 2003. a firma GewürzMühle Nesse esindajana Eestis, Lätis ja Leedus. Meie tootevalikust leiate maitseaineid, lisaaineid, marinaade, sojavalke, loomseid valke, erinevaid kiudaineid, tärklist, munapulbreid, aroome ja ekstrakte ja muid toiduainete tööstusele vajalikke tooteid. Samuti pakume seadmeid, tehnoloogilisi lahendusi, retseptuuride optimeerimist ja koolitusi.

Ettevõte tunnuslause - MEIL ON MAITSE! – on seotud meie visiooniga. Tahame olla ja jääda ettevõtteks, mis tagab kliendile kõrge rahulolu läbi võimaluse toota maitsvaid ja kvaliteetseid toiduaineid.

Meie missioon on klientide vajadusi tundma õppides, neile kõige sobivamate lahenduste pakkumine. Seeläbi säästame kliendi aega ning parendame nende toiduainete maitset ja kvaliteeti ning suurendame toodete kasumlikkust.

Tunnustatud kvaliteet

Pakume kõrge kvaliteediga tooteid tuntud brändidelt nagu Frutarom Savory Solutions, Gewürzmüller ja Nesse.

Scarpio - Hulshof Protein Technologies edasimüüja Eestis!

Pakume Hulshof Protein Technologies tootevalikus olevaid Collapro märgistust kandvaid kollageenkiude. Kollageenkiud on valmistatud kvaliteetsetest lõhestatud veisenahkadest. Collapro on kõrgfunktsionaalne valk ja seda kasutatakse erinevates lihades ning peenestatud ja ümber vormitud lihades.