Lisa elule vürtsi!

Alusta maitserännakut Scarpioga – Sinu koostööpartner maitseainete maailmas.

Saame tuttavaks

Saavuta uus tasand!

Kutsume teid avastama Scarpio mitmekülgseid teenuseid, mis aitavad teil viia oma toidu- ja joogiproduktid uuele tasandile maitse ja kvaliteedi osas.

Tutvu

Avasta uusi maitseid!

Lase Scarpio toodetel muuta oma kulinaarsed loomingud maitsvateks elamusteks. Tutvuge meie valikuga ja avastage uusi maitseid!

Avasta
cinnamon-sticks

Esmaklassilised maitsed

Scarpio pakub esmaklassilist valikut toidu maitseaineid ja vürtse, mida tuntakse nende erakordse kvaliteedi poolest, tõstes teie kulinaarsete loomingute maitse ja atraktiivsuse uuele tasandile.

Lahendused erinevatele tööstusharudele

Scarpio spetsialiseerub kohandatud maitseainete lahenduste pakkumisele, mis on loodud vastama liha-, kala-, pagari-, piima- ja joogitööstuste erilistele nõudmistele, samuti ulukiliha toodetele ja HoReCa asutustele.

Suurepärane maitse ja aroomi täiustamine

Scarpioga saate täiustada oma toodete maitset ja aroomi, luues aistinguid, mis rõõmustavad meeli ja jätavad püsiva mulje.

Lase kulinaarne looming valla

Scarpio tooted annavad kokkadele ja toiduprofessionaalidele võimaluse avada oma kulinaarne loovus, pakkudes värvikat paletti maitseid uuenduslike ja erakordsete roogade ning jookide loomiseks.

Firmast

Scarpio OÜ on asutatud 2000. a. Aktiivset majandustegevust alustas ettevõte 2003. a firma GewürzMühle Nesse esindajana Eestis, Lätis ja Leedus. Meie tootevalikust leiate maitseaineid, lisaaineid, marinaade, sojavalke, loomseid valke, erinevaid kiudaineid, tärklist, munapulbreid, aroome ja ekstrakte ja muid toiduainete tööstusele vajalikke tooteid. Samuti pakume seadmeid, tehnoloogilisi lahendusi, retseptuuride optimeerimist ja koolitusi.

Ettevõte tunnuslause - "Meil on maitse!" – on seotud meie visiooniga. Tahame olla ja jääda ettevõtteks, mis tagab kliendile kõrge rahulolu läbi võimaluse toota maitsvaid ja kvaliteetseid toiduaineid.

Meie missioon on klientide vajadusi tundma õppides, neile kõige sobivamate lahenduste pakkumine. Seeläbi säästame kliendi aega ning parendame nende toiduainete maitset ja kvaliteeti ning suurendame toodete kasumlikkust.

Loe edasi

Teenused

Tootearenduse tugi

Tootearenduse tugi

Scarpio pakub tootearenduse tuge, töötades tihedalt koostöös klientidega olemasolevate retseptide täiustamiseks või uute, uuenduslike toidutoodete loomiseks, tagades, et need oleksid maitsvad ja turule sobivad.

Konsultatsioon ja koolitus

Konsultatsioon ja koolitus

Scarpio pakub konsultatsiooni ja koolituse teenuseid, et harida kliente nende maitse- ja lisaainete tõhusa kasutamise osas, aidates kulinaarsetel professionaalidel maksimeerida nende kasutust parema maitse ja aroomi saavutamiseks oma roogades.

Kohandatud maitsekombinatsioonid

Kohandatud maitsekombinatsioonid

Scarpio suudab luua spetsiaalselt kohandatud maitsekombinatsioone, mis vastavad erinevate toiduettevõtete ainulaadsetele maitseprofiilidele ja -nõuetele. See aitab teil välja töötada ainulaadseid tooteid, mis paistavad turul silma.

Oled huvitatud meie laiast tootevalikust?

Võta meiega kohe ühendust!

Kontakt

Imelihtne kokakunst

Scarpio muudab kokkamise lihtsaks, võimaldades teil saavutada keerukad maitseelamused vaid mõne lihtsa sammuga. Meie täpselt tasakaalustatud maitseained ja vürtsid eemaldavad igasuguse juhuslikkuse, nii et saate alati saavutada samasugused ja maitsevõimsad tulemused. Olete professionaalne kokk või kodukokk, meie tooted hõlbustavad toiduvalmistamist, lastes teil keskenduda loovusele ja köögis kulutatavate nauditavate hetkede tähtsusele. Kogege lihtsust ja rahuldust Scarpioga - muudame keerulise lihtsaks ja tõstame teie road uuele tasandile.

0

aastat

0

rahulolevat klienti

Tootekategooriad

Jahimeestele

Jahimeestele

Tähistage ulukiliha külluslikke maitseid Scarpio eksootiliste maitseainetesegude, ulukimarinaadide ja ainulaadsete hõõretega. Meie tooted täiustavad ulukiliha erilisi maitseid ja pakuvad kulinaarset seiklust.

Pagaritööstused

Pagaritööstused

Looge maitsvaid küpsetisi Scarpio valiku leiva- ja kondiitritoodete maitseainete, koogivürtside ja küpsisesegudega. Muutke oma pagaritöökoda lõhnade ja vastupandamatute maitsete paradiisiks.

Piimatööstused

Piimatööstused

Kogege piimatoodete tipptasemel maitsvat olemust koos meie juustu maitsetugevdajate, kultuuri segude jogurti ja piimatoodete ja piimapõhiste jookide maitseainetega. Scarpio lisab teie piimatoodetele võluva puudutuse.

Meie meeskond